Touché Zorlu PSM Konseri

Şehrin sevilen caz ekiplerinden JazzMatiz, farklı tarzları ile bir araya getirdikleri repertuvarıyla 17 Nisan’da Touché’de.

2007 yılında Mesut Demir ve Bora Tanyeli tarafından kurulan JazzMatiz, o günden beri söz-müziği kendilerine ait şarkıları ve blues’tan caza, funk’tan swing’e, türlerinin en güzel parçalarından oluşan cover repertuvarını seslendirmeye devam ediyor.

Bugüne dek İstanbul’da sayısız mekanda sahne alan enerjik ekip, Mayıs 2016’da ilk teklileri “Güzel Serseri”yi, aynı yılın sonunda ise ikinci teklileri “Vale”yi dijital platformlarda yayınladılar. Vokal ve gitarda Mesut Demir’in, saksafonda Bora Tanyeli’nin, klavyede Emrah Çokünlü’ün, bas gitarda Deniz Tanyeli’nin ve davulda Mehmet Kemal Ülkenciler’in yer aldığı JazzMatiz, Sadri Alışık ve Öztürk Serengil’in beraber söyledikleri “Dalgamıza Bakalım” şarkısını yeniden yorumlayıp, çekilen müzik videosu ile birlikte Kasım 2017’de sevenleriyle paylaştılar.

Kendilerine ait müzik tarzlarıyla dinleyicinin beğenisini kazanan ve kendi kitlesini yaratmayı başaran JazzMatiz, “matiz” kavramını repertuvarında hissettirerek sizi sarhoş, kızgın ve kahkaha atan şarkılara doğru gideceğiniz bir yolculuğa davet ediyor.

Ferhan Şensoy’ dan Sadri Alışık’ a, Charlie Parker’dan Louis Armstrong’a, Tom Waits’ ten Ray Charles’a kadar uzanan, neşeli, melankolik bir yolculuk…

Kapı Açılışı: 18:30
Etkinlik Saati: 21:00

– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe anne ve/veya baba refakatinde katılabilirler.
– Biletle birlikte 1 atıştırmalık veya 1 standart içecek ikramdır.
– Yemek servisi hafta içi 20:30, hafta sonu 21:00’da bitmektedir.
– Mekanda masa ve bistro seçeneği vardır.
– Masalar paylaşımlı oturma düzenine sahiptir-aynı masayı başka bir izleyiciyle paylaşmak olasıdır.
– Etkinliğin türüne göre sessiz olunması ve telefonların kapalı/sessiz konumda tutulması gerekebilir.
– Zorlu Performans Sanatları Merkezi, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
– Mekan etkinlik alanı ve etkinlik saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Loca veya yemek rezervasyonu için lütfen touche@zorlupsm.com‘a mail atın veya 0212 924 01 28’i arayın.